Technika grzewcza i sanitarna

Nowości

ALCA-PLAST przyciski Flat

10-12-2013

Piekne i eleganckie, tak możemy charakteryzować nowe przyciski FLAT. ostały one zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów aby sprostać wymaganiom nowoczesnych wnętrz – oryginalna konstrukcja składa się z prostych linii pozostających w harmonii z innymi elementami łazienki.

Nowe są także rozwiązania techniczne. Mechanizm jest zabudowany w ścianie, przycisk wystaje tylko 5 mm nad powierzchnię płytek. Przyciski wytwarzamy ze szczotkowanej stali nierdzewnej, na której niewidoczne są ślady palców.

Przyciski FLAT są w pełni kompatybilne ze wszystkimi spłuczkami podtynkowymi systemu ALCA.

 

Kompatybilne

Przyciski sterujące FLAT są w pełni kompatybilne ze wszystkimi modelami spłuczek podtynkowych ALCA. Instalacja przycisków jest szybka i bardzo prosta. Łatwa i bezproblemowa jest także wymiana starszych modeli przycisków w już zabudowanych spłuczkach. System przycisków FLAT jest bardzo wyrafinowany i odpowiada nowoczesnym trendom technologicznymi.

Grubość tylko 5 mm

Ramka i mechanizm przycisków FLAT jest zabudowany do ściany, przycisk wystaje tylko 5 mm ponad płytki. Widoczna powierzchnia przycisku to 2 mm stal nierdzewna szczotkowana. Przycisk prezentuje się na płytkach elegancko i kompaktowo, minimalna grubość ogranicza osadzanie sie zabrudzeń.

Doskonała jakość wykonania

Wszystkie części są opracowane i wytwarzane według najnowszych technologii. Cześci metalowe wycinamy laserem dzięki czemu uzyskujemy wysoką powtarzalność. Proces produkcji jest pod stałą kontrolą jakościową a wszystkie wyroby są testowane w nowoczesnym laboratorium. Bezproblemowe działanie przycisku zostało sprawdzone w laboratorium w teście 50 000 cykli. Cały proces produkcji podlega systemowi zarządzania jakością ISO 9001:2008 i jest certyfikowany przez spółkę Det Norske Veritas.

Anti-fingerprint

Powierzchnia przycisku FLAT jest pokrywana warstwą ochronną zapobiegającą pozostawianiu śladów palców. Przycisk dzięki rzadszym zabiegom czyszczenia ma przedłużona żywotność.
Materiał przycisku wykazuje zwiększoną odporność na ścieranie i promieniowanie UV.

Dane kontaktowe

Lokalizacja:Saska 14, 30-720, Kraków

Adres e-mail:

Numer telefonu:+12 650 53 21